Inovátor AI CoffeeTech Ansā zajišťuje investice ve výši 9 milionů dolarů na podporu rozšíření technologie mikro pražení

August 9, 2023 0 Comments

Inovátor AI CoffeeTech Ansā zajišťuje investice ve výši 9 milionů dolarů na podporu rozšíření technologie mikro pražení

TL; DR:

– Izraelský startup Ansā získává 9 milionů dolarů v sérii a financování své inovativní technologie mikro pražení.

– Mezi investory patří JIBE Ventures, Closed Loop Ventures, New Climate Ventures, Millennium Food-tech a Sweetwood Capital.

– Ansā je kompaktní a autonomní micro-pražírna výzvy tradiční průmyslové pražírny, se zaměřením na udržitelnost a real-time pražení.

– Uživatelsky přívětivá aplikace pro pražení umožňuje předplatitelům vychutnat si speciální fazole arabica s ekologickým obalem.

– Spuštění upřednostňuje udržitelnost snížením uhlíkové stopy, minimalizací dopravy a přímým získáváním zdrojů od zemědělců.

– Financování usnadní rozšíření distribuce mikropražiček po celých Spojených státech a klíčových městech.

– Vlajkový produkt společnosti Ansā, mikropražička E23, využívá AI a počítačové vidění pro bezhlučné a bezodpadové pražení.

– Zakladatelé Matan Scharf, Jonathan Scharf a Yuval Weisglass vedou startup pro 16 osob.

– Kolo financování série a zvyšuje celkové financování Ansā na 15 milionů dolarů.

Hlavní zprávy AI:

V průkopnickém kroku v oblasti CoffeeTech Izraelský startup Ansā (dříve známý jako Griin) úspěšně získal 9 milionů dolarů ve financování série A, což svědčí o jeho inovativním přístupu. V čele společnosti JIBE Ventures a za účasti vážených investorů, jako jsou Closed Loop Ventures, New Climate Ventures, Millennium Food-tech a Sweetwood Capital, představuje infuze kapitálu klíčový milník na cestě tohoto vznikajícího průkopníka.

Srdcem mise Ansā je horlivý závazek přetvořit zážitek z kávy, a to vše při prosazování udržitelnosti a umění vychutnávat si čerstvě praženou kávu. Vlajková loď tohoto podniku, kompaktní a plně autonomní mikropražička, se zaměřila na revoluci v odvětví v hodnotě ohromujících 300 milionů dolarů. V ostrém kontrastu s konvenčními, těžkopádnými a ekologicky škodlivými průmyslovými pekáči minulosti nabízí důmyslné řešení Ansā zelenou a pokrokovou alternativu.

Skutečný potenciál přístupu Ansā spočívá v jeho schopnosti narušit samotné základy kávového sektoru. Toto narušení se formuje prostřednictvím uživatelsky přívětivé aplikace pro pražení, která přináší pražení surových zelených kávových zrn v reálném čase do popředí. Předplatitelé jsou léčeni pokladnicí speciálních 100% fazolí arabica, dodávaných v obalech, které prosazují recyklovatelnost a hladce se vyrovnávají s ekologickými ideály. Tento model založený na předplatném nabízí jak způsob, jak si dopřát čerstvě praženou kávu, tak způsob, jak pozvednout pěstitele kávy.

Ansā se nespokojuje s pouhými inovacemi a je rozhodná ve snaze o udržitelnost. Dopad podniku je pociťován snížením uhlíkových Stop spojených s produkcí kávy. Dosaženo minimalizací přepravních vzdáleností, eliminací obalů na jedno použití a navázáním přímých spojení s pěstiteli kávy, ansā hovoří o udržitelnosti a zanechává po sobě zelenější stopu.

S čerstvě získanou injekcí financování je Ansā připravena na růst a expanzi po celých Spojených státech i mimo ně. Vlajkový produkt startupu, mikropražička E23, je připraven pro vstup na trh, opírající se o strategická obchodní partnerství, která zajišťují robustní uvedení na trh. Klíčová města, včetně Los Angeles, New York, Atlanta, a Seattle, jsou svědky odhalení inovace Ansā, přináší novou éru pražení kávy do těchto pulzujících Center.

Jádrem mikropražičky e23 je patentovaná metodika, poháněná konvergencí počítačového vidění a zdatnosti umělé inteligence. Tento přístup zajišťuje, že kávová zrna jsou pečlivě zahřívána od jádra ke skořápce, ohlašující pečeně, která je konzistentní a vynikající. Je pozoruhodné, že tohoto úspěchu je dosaženo bez typického hluku, nadměrného tepla nebo plýtvání pozorovaného při konvenčních metodách pražení. Samotný spotřebič je obohacen řadou senzorů a inteligentních algoritmů, které fungují jako správci dokonalého vaření.

Zakladatelé Matan Scharf, Jonathan Scharf a Yuval Weisglass připravili půdu pro cestu ansy v roce 2019. Poté, co se startup rozrostl na elektrárnu pro 16 osob, úspěch kola financování série a pohání celkové financování podniku na působivých 15 milionů dolarů.

Uzavření:

Úspěšné kolo financování Ansā a inovativní technologie mikro pražení staví startup jako disruptor v kávovém průmyslu. Jejich závazek k udržitelnosti, pražení v reálném čase a uživatelsky přívětivé zážitky jsou v souladu s měnícími se preferencemi spotřebitelů. Expanze do klíčových měst naznačuje strategickou trajektorii růstu, zatímco infuze fondů odráží důvěru investorů v potenciál Ansā způsobit revoluci v metodách pražení kávy a přetvořit trh.

Zdroj